HABERLER

Milli Davamız Kıbrıs Yıldırım Tuğrul Türkeş

Milli Davamız Kıbrıs Yıldırım Tuğrul Türkeş

ESAM Çarşamba Konferansları'nın bu haftaki konuğu Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş olacaktır. Konferans, 25 Ocak 2017 Çarşamba Günü saat: 18.30'da ESAM Genel Merkez Konferans salonunda icra edilecektir.

Filistin Davası ve Mavi Marmara - Av.Bülent Yıldırım

Filistin Davası ve Mavi Marmara - Av.Bülent Yıldırım

ESAM Çarşamba Konferansları'nın bu haftaki konuğu İHH Genel Başkanı Av. F. Bülent Yıldırım olacaktır. Konferans, 18 Ocak 2017 Çarşamba Günü saat: 18.30'da ESAM Genel Merkez Konferans salonunda icra edilecektir.

Dış Politika Çalıştayı

Dış Politika Çalıştayı

ESAM [Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi] Saadet Partisi ve Kent Araştırmaları Enstitüsü paydaşları ile 15 Ocak 2017 Pazar günü birçok aydın, akademisyen, bürokrat ve siyasilerin katılımı ile "Ortadoğu’daki Gelişmeler ve Türkiye’nin Yönelimleri" temalı bir çalıştay gerçekleştirdi.

Aile ve Ahlaki Dejenerasyon Çalıştayı   .Sonuç Bildirgesi.

Aile ve Ahlaki Dejenerasyon Çalıştayı .Sonuç Bildirgesi.

"Aile ve Ahlaki Dejenerasyon Çalıştayı" 17 Aralık 2016 tarihinde ESAM, Saadet Partisi ve Kent Araştırmaları Enstitüsü işbirliği ile alanında uzman araştırmacı, ilim adamı, bürokrat, siyasi temsilci ve sivil toplum kuruluşları yöneticilerinin iştirakiyle gerçekleştirilmiştir. Çalıştayda aile ve topl

    1    2    3    »    
  • Facebook logoFacebook logo hover
  • Twitter logoTwitter logo hover
  • Youtube logoYoutube logo hover